| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiti, as putea sa devin reprezentant Oriflame la 14 ani?
Daca nu, ce as pute sa lucrez in Sibiu...si cum sa incep.
Fundaa.+voturi la toti.

Răspuns Câştigător
| raysa_5920 a răspuns:

Poti deveni reprezentant pentru ca nu cont varsta...si e un inceput bun pentru ca t invata sa devii mai responsabila si ai si multe avantaje.altceva nu stiu daca ai putea sa lucrezi la 14 ani. sper ca te-am ajutat :*

6 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Buna!
te pot inscrie eu la avon daca vrei

bianca. avonromania1@yahoo.com este adresa mea de email

te astept happy

| jasp_4651 a răspuns:

ANGAJAM BAIETI SI FETE PENTRU IMPARTIT PLIANTE
Posturi disponibile
Domeniu
Distributie
Nivel experienta
Fara experienta
Tip contract
Part-time
Nivel salarial
70 ron/zi
Localitate
Bucuresti ( toate orasele )

Firma recruteaza angajati din toate orasele mari din tara (peste 30.000 loc.), angajarea se face dupa un sistem american pentru astfel de joburi.
Informatii suplimentare pentru angajare le gasiti pe site:
http://imparte-pliante.ucoz.ro

| jasp_4651 a răspuns:

ANGAJAM BAIETI SI FETE PENTRU IMPARTIT PLIANTE
Firma recruteaza angajati din toate orasele mari din tara (peste 30.000 loc.), angajarea se face dupa un sistem american pentru astfel de joburi.
Informatii suplimentare pentru angajare le gasiti pe site:
http://imparte-pliante.ucoz.ro

| Cristian_6576 a răspuns:

La Compania Ra GROUP POTI!-suntem o companie care ne ocupam cu parfumuri frantuzesti si nu numai, pe langa asta in orasul tau nu avem nici un reprezentant asta inseamna ca tu poti avea totul, daca ai vrea sa vezi mai multe detalii lasa un mesaj la ragroup_banat@yahoo.com,o zi buna sa ai

| 2Names a răspuns:

Stiu pe o fata care e reprezentant si ea.Te poate ajuta.Dar nu cu oriflame.Alta firma daca vrei(Metropolitan, Giada Rome sau Infinity).Daca doresti trimite-mi un mesaj si iti voi da adresa ei de messenger. Sper ca te-am ajutat. Pupici.

| RaPpErBoY_7155 a răspuns:

Cred ca poti la jumatate de normabig grin asa cred scuze daca gresescbig grinwinking