| Sonnyurssu a întrebat:

Buna TPU happynu stiu daca am ales bine categoria unde ma puteam adresa.Ce ma intereseaza pe mine.Eu sunt in Italia acum vreo 2 saptamana mi-am facut un card la intesa sanpaolo..problema mea este ca nu stiu daca ma duc acasa si banii pe care ii am depusi pe el pot sa ii scot si in tara.Cardul este MASTERCARD.multumesc(Funda)

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

DA! Poti scoate banii de la orice banca din Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e in alta valuta decat cea romaneasca nu poti extrage, doar daca gasesti vreun bacomat in euro sau dolari ceea ce nu cred sa fie in Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu, cauti o banca Intensa Sanpaolo in tara si mergi la ei sa scoti din cont.

| agnessme a răspuns:

Da.Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! copiaza linkul http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa, FREE time. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA! vei fi ghidat pas cu pas. cauta dovezi pe youtube

| Sonnyurssu explică:

Multumesc mult de tot happy