| Petru_Venter_1993 a întrebat:

Numele meu este Petru si am nevoie de putin ajutor din partea d-voastra.
In 2009 tatal meu a inmatriculat o masina taxa fiind de 2770 lei si as dori sa stiu daca o pot recupera acuma? Ce acte imi trebuie si care sunt demersurile pentru a primi banii inapoi.
Si din cate am inteles pentru acei bani vom primi si un fel de dobanda aferenta pentru timpul in care nu am recuperat taxa.
Va doresc o zi placuta!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu o mai poti recupera acum, s-a depasit termenul general de prescriptie extinctiva, acesta este de 3 ani.