| Mistik a întrebat:

BUNA TPU.Sotul meu vrea sa faca un imprumut la cec iar eu sunt rauplatnica la alta banca. Are sanse sa i se acorde imprumutul?

Răspuns Câştigător
| nelu70 a răspuns:

Depinde de suma, dar mai mult ca sigur nu va primi imprumutul.E u am avut o descoperire de card la dispozitie, nu am folosit-o, dar pentru a-mi acorda imprumutul mi-au cerut sa o inchid. Succes!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca sotul tau nu este garant pentru tine, daca normele de creditare de la banca unde vrea sa se imprumute permit si daca indeplineste conditiile cerute atunci va putea lua credit. Sa ceara creditul si o sa vada daca-l primeste, nu are nimic de pierdut. Succes si numai bine!

| eduard_5160 a răspuns:

Sotul ar putea avea teoretic sanse sa i-se acorde creditul, cat timp nu va verifica si pe dumneavoastra, o sa il acorde. Succes!