| alexandru171 a întrebat:

Buna TPU stiti cumva daca imi fac un site magazin oline cum ai spune sa vand haine casuri etc merge este ceva convenabil se fac comenzi

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| VladPetcu a răspuns:

Uite aici! http://www.smartbuy.ro/incaltaminte/dc-shoes.html
De la dc de firma si ieftinn rau.
Funda?

| alexandru171 explică:

Frate intrebare e daca merge afacerea asta sau nu?

| alexandru171 explică:

Dc raspunsi frate asa bag p... in morti tai
de jeg ce ai frate tu cu tigani de vb asa vad ca intreb ceva serios si raspunzi urat cred ca TPU ar trebui sa te blokeze care e faza cu vorbele astea imi pare rau ca nu te pot injura mai mult

| alexandru171 explică:

Ce sunt frate vb astea imi pare rau ca nu pot injura ca nu mai permite dar vad ca tie casa jignesti tigani ati permite

| NemNUZ a răspuns:

Daca vrei sa mearga incearca sa ai un site mai special cu haine care nu se gasesc oriunde de exemplu sa ai de vanzare,, supra tk,, care sunt destul de greu de gasit si alte lucruri de calitate, in plus iti trebuie si un stil de vanzare bun sa zicem daca cumpara cineva peste 5 mil ii faci reducere...( cred ca stii lucrurile acestea ). Mai pe scurt daca,, te duce capul,, o sa mearga super...

| alexandru171 explică:

Mersi mult asa vad ca se pot da si raspunsuri frumoase dar pacat ca de azi n-am sa mai cer raspunsuri pe TPU vad ca pot fi jignit si TPU nu opserva nu aveti sef la sitele asta

| alexandru171 explică:

Mersi mult si tie rapTtor interesant o sa incerc mersi

Răspuns utilizator avertizat
| alexandru171 explică:

Multumesc foarte mult valentinacazacu apreciez mult sa stii ca ai dreptate important e cea ce tu vrei sa faci in viata nu cea ce alti cred ca nu poti facea sau te considera intr-un anumit fel mersi mult