| copiluldinmine a întrebat:

sunt din Gaesti si vreau sa devin reprezent avon dar nu sunt sigura am nevoie de bani dar din pacate nu prea am cine sa comande.ma ajutati cu niste ideei! help

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fără clienți nu faci nimic. Mai bine mergi pe Oriflame că are o comandă minimă de 50 ron în comparație cu Avon 120 ron, discountul este mai mare la prima (23%) în comparație cu 15% la Avon, etc.
Trebuie să ai minim 16 ani și te vei înscrie cu acordul unuia dintre părinți.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

| sibiuavon a răspuns:

Buna.sunt eu la avon si te pot ajuta.add id sibiuavon si vb acolo

| Anonimmaa a răspuns:

Pai totusi incearca si tu pe la scoala pe la colegi.vecini etc.sau scrie la status pe messenger :Comenzi avon daca vrea cineva buzz! si ii ajuti poate o sa vrea cineva...succes:*.

| alina39 a răspuns:

Daca vrei poti deveni reprezentant la oriflame si daca te inscri luna asta vei primi cadou un portofel, un parfum si o geanta. Daca vrei contacteaza-ma pe adresa de e-mail alinadorobantu39@yahoo.com