| Julia3991 a întrebat:

Buna TPU! Sunt însărcinată și sunt casnica! Am dat peste grupul de slăbit ‘ SNEP ‘! Vreau sa ma înscriu! Se câștiga bani sau e doar vrăjeala?
Mai a încercat cineva?

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Ok,ce sa zic,nu e vrajeala, dar sa cistigi bani trebuie sa vinzi, deci o sa fii platita la cit vinzi.
De regula daca primesti ceva reclama ca se fac bani bla bla, aia e reclama, adica pistol cu apa laughing no sa faci banii aia ce zic aia mai niciodata, faci bani doara daca vinzi.
Intrebarea este vinzi? Asta trebuie sa te intrebi si sa cauti sa afli.Eui cred ca nu prea, deci e mai mult vrajeala, dar aia au nevoie de cit mai multi oameni care sa le vinda lor produsele, cu cit mai multi cu atit mai bine pentru ei, chiar de fiecare vinde 3 lulele,la aia se aduna de la fiecare,la tine se aduna numa daca vinzi.

Multe produse vindute online nu-s bune,omu ia odata,, apoi se lamureste, dupa spune si altora, de aia se face asa reclama la greu.
Daca un p[rodus ar fi fost bun s-ar fi vindut la magazine nu pe net, deci parereas mea, este cai vrajeala.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Categoric NU!
cand esti gravdia, dietele sunt interzise ca-ti nenorocesti fatul din pantec.

| relian a răspuns:

Sa cistigi bani din ce anume, ca slabesti sau ca vinzi rahaturile alora?
Nu ai fost prea clara in ceea ce vrei sa faci. Vrei sa te inscrii unde si pentru ce?

| Julia3991 explică (pentru relian):

Sa le vând! Nu sa țin dieta!

| relian a răspuns (pentru Julia3991):

Ok,ce sa zic,nu e vrajeala, dar sa cistigi bani trebuie sa vinzi, deci o sa fii platita la cit vinzi.
De regula daca primesti ceva reclama ca se fac bani bla bla, aia e reclama, adica pistol cu apa laughing no sa faci banii aia ce zic aia mai niciodata, faci bani doara daca vinzi.
Intrebarea este vinzi? Asta trebuie sa te intrebi si sa cauti sa afli.Eui cred ca nu prea, deci e mai mult vrajeala, dar aia au nevoie de cit mai multi oameni care sa le vinda lor produsele, cu cit mai multi cu atit mai bine pentru ei, chiar de fiecare vinde 3 lulele,la aia se aduna de la fiecare,la tine se aduna numa daca vinzi.

Multe produse vindute online nu-s bune,omu ia odata,, apoi se lamureste, dupa spune si altora, de aia se face asa reclama la greu.
Daca un p[rodus ar fi fost bun s-ar fi vindut la magazine nu pe net, deci parereas mea, este cai vrajeala.

| PopSelena a răspuns:

Da, se castiga. Multe mamici, lucreaza de acasa cu snep. Hai in privat

| AndreeaHendre16 a răspuns:

Da,se câștigă.
Dar, se câștigă în funcție de cât te implici
Eu sunt înscrisă la compania Snep