| supergeniu a întrebat:

unde gasesc si eu intrebarile ce se dau la Spiru Haret pentru management? Dau examenu in ianuarie/februarie... Va rog dati-mi un link precis... Dau ca premiu funda.

Răspuns Câştigător
| marry88 a răspuns:

Http://www.spiruharet.ro/help/gbb.pdf intra si tu linkul trebuie sa ai cont daca esti student la spiru haret si ai platforma unde poti gasi orice informatie legate de studii, sesiune, examene
Sper ca ti-am fost de folos

1 răspuns:
| OmuVerde a răspuns:

Daruieste celor dragi un cadou ecologic de la Greenpeace: pixuri din hartie si plastic reciclat, semne de carte imprimate pe hartie reciclata (cu vapoarele Greenpeace), brelocuri, sireturi si tricouri inscriptionate. Comanda acum doar la Greenpeace Shop: http://www.greenpeace.org/romania/shop