| emignon a întrebat:

Bună,TPU. Vă rog frumos,a câștigat cineva cu Qumfrage?

Dacă da,vă rog care sunt procedurile de ridicare a banilor în România, și ce număr de cont trebuie menționat în rubrica respectivă pentru a-i obține? Dau FUNDA! Vă mulțumesc anticipat pentru răspunsuri.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este o pacaleala, scam. Am incercat si eu sa retrag cativa bani. Dupa 6 luni de asteptare am lasat-o balta.

2 răspunsuri:
| emignon explică:

Bun; și atunci, Neobux și alte site-uri, tot păcăleli sunt?

| Salontanul a răspuns (pentru emignon):

Nu toate. Poti sa mai incerci sa cauti pareri. Este insa destul de greu sa castigi bani. Iti da cativa centi si trebuie sa ai si altii sub tine (referali) care sa joace. Unii zic ca se poate: https://adisaan.blogspot.ro/2009/10/adevarul-despre-neobux.html
Unii zic ca nu.