| crisstina1213 a întrebat:

Buna TPU va rog sa imi spuneti daca stiti vreun sponsor adica daca exista vreo firma care sa sponsorizeze paginile pe facebook la diferite concursuri..si daca ati experimentat asta va rog mult
am o pagina de 160 si chiar vreau sa cresc stiu ca este foarte mica pentru a fi sponsorizata dar daca as urca la 3000 -4000 oare ar fi cineva pentru a ma sponsoriza? si va rog sa imi spuneti daca exista asa ceva si as dori un link cu pagina sau persoana respecteiva va rog
dau fubda+vot (toti cei care raspuns primesc vot)
dar sa stiti sigur ca sponsorizeaza sa nu fie vrajeala si sa stiti pe cineva care a lucrat cu firma respectiva va rog
multumesc anticipat

1 răspuns:
| kaBooMx a răspuns:

Nu exista asa ceva. Cred ca te-ai luat de la paginile de genul primii 99999999 miliarde de oameni primesc un iPhone 5 si 2 frigidere". Asa ceva nu exista, sunt numai abureli.