| dariusbocos a întrebat:

Vreau sa imi fac un site cu negative crestine si daca cineva va comanda un cd cu negative cum sa il trimit si sa-mi primesc bani pe el? Prin posta? Imi trebuie ceva sa pot trimite prin posta si sa plateasca la posta? Cum sa fac? Va rog ajutat-ima! Promit funda!

2 răspunsuri:
| Blackcriss a răspuns:

Pai iti lasi un cont bancar. happy
Daca vrei sa-l trimiti prin posta o sa iti livreze banii in contul bancar.
Sau poti trimite prin curier si plata se va face atunci cand produsul v-a ajunge la persoana care l-a comandat. happy

| dariusbocos explică (pentru Blackcriss):

Deci am cont bancar la BT in lei ia zi sa zicem ca ii trimit un cd cu negative si dupa aceea el le plateste lor? si cei de la posta imi pun banii in cont?