| anonim_4396 a întrebat:

BUNA TPU!
Vreau sa ma duc in orice tara sa lucrez de barman sau chelner!
Apropo mi-a anuntat un baiat ca varul lui tot e barman doar ca lucreaza in Spania si primeste 4000 de euro pe luna?
Mi-e nu mi vine sa cred, e Adevarat?
DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este adevarat, si el are dreptul sa viseze.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate daca a prins vreun bar de 6 stele

| gelu1970 a răspuns:

Eu in 15 ani, timp in care am avut zi de zi de a face cu restaurante si baruri nu am intalnit asa ceva. cum naiba de sunt asa de tampiti sa scoata balivernele astea din gura? pana acum 5-6 ani iti lasa-i pielea pentru ca sa castigi 2800-3000 insa nu ca barman.

| aaleeeexx a răspuns:

Salariul unui chelner în Spania e de 1000€ maxim.