| ALEXANDRA a întrebat:

Vreau sa strang bani pana la primavara si sa imi cumpra un iPad 3. Am deja vreo 600 lei de la bunica si 300 de lei de la parinti! As vrea sa vad cum as putea sa strang bani pana la primavara! Am 12 ani si habar nu am ce as putea face! Ajuuutor, funda!

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Mergi cu colindu, cumse merge tradiţional de sărbătorile de iarnă! Sau aştepţi paştele şi dublezi suma de la părinţi şi bunici! Baftă maximă!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Incearca in 24 dec.cu colinda, in seara de Revellion cu plugusorul, iar pe 1 ian se merge cu sorcova. oricum, atunci cand bunica si parintii v-or vedea cat de mult iti doresti,, jucaria,, iti v-or completa suma.Bafta.

| ALEXANDRA explică (pentru Danut_Popa_1961):

Da. Problema e ca trebuie sa cumpere 2 `` jucari ``. mie si fratelui meu. Noi le cumparam de la Flanco, unde sunt 22 de milioane, in total 44 de milioane. big grin

| PotatoMustDie a răspuns:

Ia-ti un job in timpul liber.

| andrei00007 a răspuns:

Acum de sarbatori e momentul potrivit

| AdrIonS a răspuns:

Http://www.twodollarclick.com/index.php?ref=adrions

uite un site ce te poate ajuta, pe mine m`a ajutat mult..si iti spun sincer k merita, e un site care plateste sigur, garantez! daca mai vrei si altele imi poti lasa mesaj