| crisstina1213 a întrebat:

Buna tuturor........imi spuneti ceva concursuri pe facebook sau pe internet dar sa fie reale sa fit 1005 siguri ca este real concursul la care se pot castiga telefoane sau daca stiti vreo firma care sponsorizeaza cu diferite obiecte paginile care vor sa faca cconcursuri.va rog as vrea sa castig un telefon si as vrea un concuri orice categorie sa fie nu-mi pasa.
cel mai bun raspuns primeset funda
ceialti vot

1 răspuns:
| MrMaloneSV a răspuns:

Buna daca vrei sa stii in zilele de azi nu prea mai sunt concursuri serioase pe facebook