| anonim_4396 a întrebat:

Bună tuturor.Sunt angajat pe perioada determinata de 4 ani in M.A.I.Lucrez deja de aproape 2 ani și as vrea sa știu dacă mă incadrez la un împrumut nevoi personale de 10. 000euro,de preferat Banca Transilvania.
Precizez că până în momentul de față n-am mai făcut niciun fel de împrumut.
Orice sfat e bine venit, mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Standt a răspuns:

Creditele se dau daca esti angajat pe perioada nedeterminata.
Poti returna suma in mai putin de doi ani? In functie de venit. Daca faci contractul asa, poate ai sanse. Sau o suma mai mica sa te incadrezi. Dar fiind cu perioada determinata sansele sunt aproape zero. Nu strica sa mergi la ei sa intrebi.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De aici obtii cel mai bun si corect sfat

https://www.bancatransilvania.ro/......e-standard