| CrisAvon a întrebat:

Buna tuturor!

Sunt studenta in ultimul an la Psihologie si am si eu nevoie de putin ajutor din partea celor care lucreaza pentru lucrarea mea de licenta.
Daca doriti si aveti 5-10 minute libere va rog sa completati un chestionar; este complet anonim si nu trebuie decat sa bifati, nimic mai mult.
Va asigur ca datele obtinute vor fi folosite strict in scopul cercetarii si pentru nimic altceva.

https://docs.google.com/......t/viewform

Celor care il completeaza le multumesc anticipat iar celor care nu...le multumesc oricum pentru ca macar au folosit cateva minute din timpul lor pentru a citi acest mesaj.

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Cu plăcere happy

1 răspuns:
| visatorul78 a răspuns:

L-am citit, l-as completa, dar...sunt liber profesionist. Eu sunt seful meu si castig cat muncesc, asa ca...sorry