| miriam31 a întrebat:

Buna tututor! am si eu o intrebare.m-ati putea ajuta cu niste idei pentru a-mi deschide o firma? vreau sa fac cv care sa mearga si sa aiba profit..va multumesc tuturror astept cat mai multe raspunsuri:*:* Vot+Funda big grin:*

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Buget, locatie, pregatirea ta sau daca ai in vedere 1-2-3 colaboratori deja? Sau pe astea trebuie sa le ghicim noi? Asa ti-as putea raspunde "firma de outsourcing a proiectarii de nave militare" sau "companie de design si executie utilaje petroliere".

| miriam31 explică (pentru GabiDumitrescu):

Vreau sa deschid o afacere in mediul rural..cofetarie sau cv d genull..am doar 18 anoi

| TuguiMihai1 a răspuns:

O afacere online ( un site )
Piata web din Romania inca este la inceput si este foarte mult loc.

| Vladone80 a răspuns:

Gasesti diverse idei de afaceri pe blogul Enciclopedia Afacerilor! Bafta!

| ancuta67 a răspuns:

Ca sa ai profit tb sa depui macar putin efort..vino in echipa mea si daca esti isteata iti deschizi o firma pe numele tau..CUM? detalii. dan_anca28@yahoo.com

| viitor a răspuns:

Acum depinde de suma pe care o ai, ca pentru a castiga ceva trebuie mai intai sa investesti si sa ai putina rabdare sunt destule oportunitati.Asta ramane de vazut pentru ce preferinte ai opta.pentru mai multe informatii daca doresti ai adresa mea de mail gabrielgabor 10@yahoo.com