| ShadowSTR1 a întrebat:

Buna,v-ar placea sa fie un mic pub cu un design foarte misto in Iasi,cu preturi foarte decente? Tin sa precizez ca locatia va avea console ps5, diferite promotii si tombole, oricine face consumatie se poate juca pe console! Dau funda! Multumesc frumos pentru timpul acordat

3 răspunsuri:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic de chestia cu ps5 intr-un bar, de ce nu o masă de biliard/snooker sau aparat de darts?

| ShadowSTR1 explică (pentru 94Lucifer94):

Vreau sa fac ceva nou, pub-ul vreau sa fie ca un social hub si sa am clienti predominanti pana in 30 de ani

| 94Lucifer94 a răspuns (pentru ShadowSTR1):

Tre sa pui bodyguard, camere de supraveghere, ca nu stii ce țărani sau țigani intră acolo. Sa intre cu buletinul, sa il inmaneze la bodyguard, iar deasurpra sa ai si cameră sa vezi datele in caz de probleme. Sau mai poti face să deschizi in anumite seri, cu rezervări online la consolă, sa vină cu un mic spatiu, masă si două canapele ceva. Dar na, inteleg ideea, insa eu ma gandesc si la numeroasele incidente care ar putea afecta consolele sau tv-ul, in cel mai rau caz