| darckangel996 a întrebat:

Buna vreau sa castig ceva banuti in plus. Eu licuiesc in Germania si vreau sa devin reprezentant la niste firme de cosmetice. In afara de Avon si Oriflame ce imi recomandati. Dau funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Avonul merge foarte bine in Germania. Mai poti opta pe LR Cosmetics. Cu toate astea trebuie sa ai un cerc de prieteni ca sa-ti faca primele inscrieri si vanzari, apoi vanzarea lor pe internet, doar asa poti creste in retea.

3 răspunsuri:
| Tămăşilă_Karina_2000 a răspuns:

Infinity

| doctorandus a răspuns:

Daca vrei sa-ti pierzi si banii si prietenii, baga-te in MLM-uri.

| Violleta2022 a răspuns:

Intereseaza-te pe site-urile germane, ca sa poti vinde acolo.