| anonima3389 a întrebat:

Vreau sa fac si eu ceva sa obtin un venit pasiv..gen sa scriu o carte, sa deschid un site...dar nu stiu de unde sa incep? ce ma sfatuiti sa fac?

Răspuns Câştigător
| Sarcasticu a răspuns:

Dacă știi că ești o persoană perseverentă, știi să scrii bine și ai imaginație, da, poți începe să scrii o carte...sau un blog personal.

Încearcă prima dată cu un blog personal și vezi cum stă treaba. Vezi cum scrii, cât poți să scrii și vezi cine te-ar citi. Axează-te pe un domeniu, lasă să treacă un timp și dacă totul decurge bine..atunci poți începe să scrii și o carte. Sau poți începe să ai un venit pasiv/activ de pe urma blog-ului tău.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| costan a răspuns:

Afacere dintr-un joc 6 din 69
Nu m-am gandit ca poti sa iti faci o afacere dintr-un joc 6 din 69.
Am descoperit Gllotto, si m-am inscris. Am dat cateva email-uri in stanga si in dreapta si deja am vreo 135 de inscrisi in reteaua mea. Cred ca se vor inscrie foarte multi.

Practic, oricine joaca si castiga in reteaua ta, imparte si cu tine castigul, daca ai jucat si tu in ziua respectiva.
E singurul joc de genul asta in care iti multiplici sansele de castig chiar si cu un singur bilet!

Inscrie-te, e gratuit pe http://cm25.gllotto.com/
Extrageri in fiecare seara la ora 23:00!
Dupa ce primesti site-ul inlocuieste-l in acest mesaj si da-l mai departe la prietenii tai
Succes!

Dupa inscriere poti participa la videoconferinte, in fiecare zi de Luni, Miercuri si Vineri ora 21.00h.

Acceseaza link-ul
( http://www.hotconference.com/conference,13297955 )

La inscriere te rugam sa introduci numele si localitatea:
user: Nume Prenume - Localitate
(ex. Ioan Constantin - Bucuresti)

| FlorinM28 a răspuns:

Sunt si eu curios: De cand plateste probux in functie de cine este reffererul tau? Eu nu am auzit de asa ceva.

| raresm99 a răspuns (pentru FlorinM28):

Este asa pentru ca sunt membru gold

| Oviiyy a răspuns:

Intra pe www.uleimasline.info si adu vizitatori recomandandu-i pe net iar ce de acolo te vor plati.