| PicSiPoc08 a întrebat:

Buna vreau si eu mario forever la`m descarcat si eu de pe net dar ma joc cat ma joc si dupa aia iasa singur nu stiu ce are va rog dati-mi un site ceva de pe care sa-l iau nu stiu Multumesc... funditaaa:*:*:

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Pai daca l-ai instalat si merge sa intri in el, atunci 95 % nu e din joc ci de la tine! eu zic sa cauti un crack nou, sau sa umblii putin in setari! probabil ca are legatura, cu firewall sau crackul tau!