| blueeyedgirl a întrebat:

Bunahappy vreau si eu sa stiu cam cat castiga un bucatar (barbat) desi nu cred ca conteaza sexulbatting eyelashes, ma refer de ex la o pizzerie ceva la un restaurant hamburgarie nu stiu mc tongue

6 răspunsuri:
| bbe a răspuns:

Intre 7 si 10. dar depinde foarte mult unde... ca daca te duci la o pizzerie care nu prea are multi clinti da. ti si tu seama ca nu o sa te plateasca mult.

| laurentiu a răspuns:

Fara experienta in jur de 10mil max 15 mil

| darkeyes a răspuns:

Buna. In jur de 2000 de lei pe luna. Bye

| FashionDiva a răspuns:

La o pizzerie, tipul care face pizza poate avea intre 15 si 40 de mil salariu, depinde de programul de lucru si de pizzerie. Un shaormar are in jur de 15 din auzite (aici nu stiu sigur).

Numai bine.

| marius0766545433 a răspuns:

Ce conteaza cat castiga unul sau altul? Cred ca conteaza cat vrei tu sa castigi. Programeaza-ti mental o suma si aia ai sa o castigi. Vrei sa afli cum? http://www.silvaultramind.ro/cursuri.php

| sorosalina a răspuns:

Buna salariul unui bucatar variaza de la un caz la altul experienta localul patronii