| flaviatura a întrebat:

am 20 de ani, familia mea este intr-o situatie materiala proasta, si imi caut un loc de munca de ceva timp, in orasul brasov, dar fara succes, daca doreste cineva sa-mi ofere un loc de munca sau o idee unde m-as putea duce, as fi foarte bucuroasa. tin sa mentionez ca am absolvit liceul.

3 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Buna!
poti deveni reprezentant avon

daca faci comenzi mari iti ies bani multi
la o comanda de 750 ron castigi 300 ron tu

la o comanda de 1400 ron castigi 560 ron

si tot asa

bianca. avonromania1@yahoo.com
este idul meu sau imi poti da un email

te astept cu draghappy

| emmyiulian a răspuns:

Http://apple.kudosnetwork.co.uk/50713 daca vrei sa faci bani cat sa traiesti decent cu minim de efort. pentru detalii da-mi add la emmy_iulian20, stima!

Răspuns utilizator avertizat