| Naturelle a întrebat:

Am nevoie de ajutor,stiti careva locuri de munca in strainatate,in domeniul zootehniei(cresterea animalelor),am o cunostinta care a crescut animale si are o pasiune pentru asta,e domeniul in care se pricepe, daca auziti ceva va rog anuntati-ma, rog seriozitate happy

multumesc,

3 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Adevarul este ca am citit odata pe un site despre cum sa faci bani cu ajutorul animalelor... mai exact cu ajutorul persoanelor care le iubesc: http://www.afaceri-profitabile.com/afaceri-cu-animale.html

| Tomanecre a răspuns:

Eu stiu locuri de munca direct legate de cresterea animalelor, si anume la macelarie!
Nu e banc!