| jhon921 a întrebat:

Buna ziua, am o dilema privind locul meu de munca.
Luna aceasta sunt 23 de zile lucrătoare conform calendarului, insa eu as fi pe noapte in săptămâna noului an deci automat nu lucrez vineri noaptea, insa eu mereu încep duminica noaptea la ora 20( lucrez 6 nopti in total). Ce ma interesează este, daca eu nu lucrez ultima noapte, se considera tot 23 zile pentru ca am lucrat duminica noaptea sau duminica practic e weekend? Intreb pentru ca am norma/zi lucrătoare cu bonificatie si o zi +/- conteaza. Mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Pune aceste intrebari doar sefului tau, pentru ca doar el este in masura sa-ti confirme daca primesti sau nu bonificatie.