| j231223 a întrebat:

Buna ziua, am o intrebare. Poti plati la pos fara a avea fizic cardul? Adica se pot introduce doar datele sau cv?

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Mai rămâne telefonul cu care poți plăti. Dar pos-ul are nevoie de card, și nu de numerar.
Ce zici tu, există unele ATM -uri în care poți introduce datele cardului manual, fără prezența unui card.
Dar pos-urile au nevoie de card/telefon.

Dacă este vorba de un colet, atunci trebuie să ai un link în care poți modifica data primirii coletului, făcând să îți ajungă mai târziu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, cu telefonul.