| D_Sorin_1996 a întrebat:

Am si eu o problema.Am schimbat acum cateva saptamani niste bani la o anumita banca, iar eu mi-au dat mai mult cu vrea-o 50 de lei si apoi m-au sunat,si mi-au zis ca s-a produs o eroare si sa ma duc sa ii dau inapoi,iar eu nu m-am dus ca nu aveam timp, iar apoi am uitat si mi-au blocat cardul pe care primeam alocatie.Este corect?

1 răspuns:
| georgedanielc a răspuns:

Poate nu stii dar si pentru 2 lei poate sa iti blocheze accesul pina nu iti achiti datoria ei nu pot sa o recupereze din contul tau fara acceptul tau...