| portocala3 a întrebat:

Buna ziua am si eu o problema
mama acum ceva timp a pus o suma de 9000 de euro in banca pe numele ei dar sa poata sa scoata si sora mea, dupa doi ani cand a vrut sa scoata banii nu a mai fost nici un ban. se poate sa ne ducem la banca sa vedem cand au fost banii scosi si ce suma?

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Da, mama ta poate solicita un extras de cont pentru a vedea toate tranzactiile. Daca sora ta a fost imputernicita si banii au fost scosi din cont, mai mult ca sigur au scosi de aceasta.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si de ce nu a cerut un extras de cont si sa solicite comunicarea persoanei care a scos banii?
Precis a fost sora ta, daca si ea era imputernicita.