| vip425 a întrebat:

am varsta de 15 ani si vreau ca in timpul verii sa fac un ban cum ar fi sa impart pliante.Stie cineva cum ar trebui sa fac?
Ps:Sunt din orasul Iasi

3 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Tot ce trebuie să faci e să găsești angajator. De regulă ar trebui să găsești prin anunțuri. Mai multe detalii îți dau ei.

| vip425 explică (pentru Blamely):

Ai un mail de contact sau un numar de telefon?

| NicollHellen a răspuns:

Bună, îți recomand Lady.s Cosmetics. Și poți continua și în timpul liceului. Cu o vechime de 10 ani pe piața românească, fosta companie Metropolitans, Actuala Ladys. Cosmetics, a dat dovadă de profesionalism în orice situație! (Redumirea companiei s-a făcut în conformitatea cu cerințele advertiserilor)!
Dorința de evoluție se reflectă în satisfacerea nevoilor clienților și colaboratorilor prin produsele de înaltă calitate la prețuri ușor accesibile, prin transparența planului de marketing și strategia abordată, dar și prin punctualitatea de care se dă dovadă, iar aici mă refer la livrarea comenzilor într-un timp cât mai scurt și în perfectă stare! Detalii pe http://nicollhellen.blogspot.ro/ sau http://www.facebook.com/nicoll.hellen. O zi superbă! :*