| cotobangiulio a întrebat:

As dori sa imi deschid un magazin de tricouri online, dar nu am o fabrica care sa imi produca tricourile. Stiti dvs. o fabrica care imi poate produce tricourile cu tot cu eticheta firmei mele? Rog seriozitate, multumesc. Pretul de producere discutabil firma-fabrica

5 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Buna Giulio. Ai de fapt 3 variante distincte la dispozitie. Prima, cea mai complicata, e sa alegi sa iti realziezi singur stocul, cumparand paleti de tricouri la preturi foarte mici, imprimandu-le si vanzandu-le mai apoi la pretul stabilit de tine. Personal nu gasesc niciun plus in treaba asta, dar e o solutie. A 2a, cea mai simpla, e sa apelezi direct la un furnizor consacrat. In Romania exista mai multe astfel de firme specializate in a reprezenta "go to-ul" brandurilor, realizand pe comanda tricouri brand-uite dupa cerintele clientilor. Textile-Promotionale.ro e o varianta dar sunt multe altele, le gasesti cu un search pe Google. A 3a varianta ar consta in Dropshipping, caz in care tu nu ai mai lua contact cu produsul vandut, acesta ajungand de la producator direct la consumatorul direct. Minusul acolo tine desigur de timpul mai lung de asteptare al clientului, desi poate fi o solutie utila pentru piata internationala happy. Mult succes!

| octav005 a răspuns:

Da. le cumperi direct sin DRAG. ROSU.

| cotobangiulio explică (pentru octav005):

Si cum fac cu cei de la Drag. Rosu?

| octav005 a răspuns (pentru octav005):

Pai te duci acolo si le cumperi angro

| cotobangiulio explică (pentru octav005):

Domnule, pai ti-am zis ca is tricourile mele cu modelele mele.
+ Stau la 900 km de Bucuresti