| CristianTK a întrebat:

Buna ziua!
As dori sa stiu cum pot face rost de 3000 de ron in 1-2 luni, vreau sa-mi cumpar un computer nou si parintii nu vor sa-mi ia... (Vorba parintilor: "Ai deja un calculator, nu ai nevoie de altul")

Vreau sa-mi dati o solutie, multumesc anticipat.
P.S: Am 12 ani si sunt baiat

5 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Incearca sa iti convingi parinti ca iti doresti cu adevarat acel computer, si te vor intelege.

| CristianTK explică (pentru jhonny999):

Incerc de 9 luni sa-i conving...

| Master1ro a răspuns:

Imi pare rau ca te dezamagesc, dar nu cred ca o sa ai posibilitatea sa strangi banii aceia intr-un timp atat de scurt.

| CristianTK explică (pentru Master1ro):

Intr-un timp mai lung, nu conteaza, dar vreau cateva idei.

| CristianTK explică:

Vreau doar idei, nu conteaza timpul, dar sa nu se ajunga la 3 ani straight face