| techman a întrebat:

Aş dorii să ştiu care este impresia unui angajator despre tine. Cum îţi dai seama dacă ia plăcut prezenţa ta sau nu. Ţin să precizez că am fost la un interviu, nu am primit un răspuns pentru ca luni trebuie să merg să îi dau diplome, copi xerox, etc.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Acest lucru ti-l poti da seama doar din mimica fetei pe care a avut-o in timpul interviului. Daca ti s-a parut ca parea vesel si deschis intr-un mod natural, atunci ai facut o impresie buna.
Succes!