| DOCaka47 a întrebat:

As vrea sa fiu ajutat si eu in legatura cu o chestie

Am pus si eu weekend-ul acesta un bilet la pariuri..Am pus 12 meciuri sigure, dar am ales sa pun sistem 10 din 12 si fix 10 am reusit sa nimeresc
Suma pusa a fost de 6, 7 ron
As putea sa stiu ce suma pot scoate..va dau cotele! Astept raspuns!

Răspuns Câştigător
| Tzuna a răspuns:

Nu trebuie sa ne dai cotele, ai pus pariu sansa, pe acel bilet iti scrie suma pe care o poti scoate in caz ca iti ies toate cele 12 meciuri...in cazul tau tiau iesit 10 meciuri, asa ca daca suma din cele 12 meciuri era 2000 lei, tu vei scoate 200 lei, adica 10 %.

11 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Daca sunt cote sub 2, atunci cred ca maxim 3 lei poti scoate de pe bilet.

| DOCaka47 explică (pentru ThePoet):

Care e scopul atunci, sa scoti mai putin decat ai bagat?!

| Hash001 a răspuns (pentru DOCaka47):

Scoti inca 3, pe profitwinking

| ThePoet a răspuns (pentru DOCaka47):

Cum adica care ii scopul? Sa mai pui alt bilet.

| Tzuna a răspuns:

Baietilor nu-i adevarat ce vorbiti! toate cotele la un loc se inmultesc si la sfarsit cota finala se inmulteste cu suma pe care ai depuso. si el cu siguranta are un castig pe intreg biletul de peste 1000 lei. si dc 10% am zis si eu aproximativhappy citeste si tu regulamentul acelei case de pariuri.

Eu de exemplu mi-am pus tot asa, pariu sansa, am avut 12 meciuri si am pus 10 din 12, nu am avut cota peste 3, si am bagat 10 lei pe bilet, castig total scria pe bilet ca este de 2700 lei. mi-au iesit 10 meciuri si nu 12 si am luat 270 lei. Totusi am luat de 27 de ori mai mult decat suma pe care am depusohappy

| DOCaka47 explică (pentru Tzuna):

Am casigat un leu. pierdere de 5 lei...multumesc, tzuna ai funda

| Tzuna a răspuns:

Daca iti ieseau cele 12 meciuri, care era castigul total? aia scria pe bilethappy

| DOCaka47 explică (pentru Tzuna):

98 lei era castigul maxim

| Tzuna a răspuns:

Nopai clar...si scuze dar din pacate am gresit cand tiam spus ca am pus 10 din 12, de fapt am pus 10 din 11. si cand pui sa iti iasa asa tot timpu castigul ii de 10% din castigul total. deci tie tiau picat doua meciuri, care inseamna odata un meci 10% din 100 lei aia ii 10 si inca odata 10% celalalt meci picat, aia ii 1 leu. trebuia sa precizezi si sumahappy. si scuze dar nu am fost atent cand am scris ca mi-au iesit 10 din 12, de fapt au fost 10 din 11 meciuri. iti dau un sfat, pariaza pe goluri, ca se dau intre 2si 5 goluri sau peste 3 goluri intr-un meci sau ca nu se marcheaza, is cote mai marihappy

| DOCaka47 explică (pentru Tzuna):

Am sa incerc..mersi