| bogdan990 a întrebat:

Buna ziua! Aveți idee daca pot face curierat cu propria duba? Dacă da, -unde pot face asta, -merita, --pot alege eu zilele în care sa livrez? Sau aveți alta idee, ce aș putea face cu o duba care sta degeaba? Mulțumesc!

1 răspuns:
| ZyRRe a răspuns:

Salut! Nu am auzit de firme de curierat cu care să faci curierat cu propria dubă. Dar poți încerca la diverse firme și vezi ce-ți spun. Altă variantă, dar crezi că ieși pe profit poți încerca glovo, takeaway etc
Dacă nu, o faci bani laughing