| TeodoraAnton a întrebat:

Buna ziua! Caut si eu niste site-uri de publicitate cât de cât acceptabile ca preț. Mă refer la publicarea unor articole, advertoriale sau chiar bannere și sigle. Ce am găsit pe net au niște prețuri astronomice. Poate îmi recomandă cineva un site bun de publicitate și cu ceva trafic. Mulțumesc din suflet!

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

A face un logo sau un baner este munca de creatie artistica, si ca urmare intra sub incidenta dreptului de autor.
Ca urmare, nu te astepta ca cineva sa-ti dea /sa faca asemenea lucrari, care pot fi simbol de renume.

| TeodoraAnton explică (pentru Bula):

Daaaa, clar. Stii, ma referam doar la publicare. E drept ce spui, dar eu detin textele, imaginile bla bla. Ma intereseaza doar sa ies pe un site bunicel care face publicitate ieftin si sa aiba si ceva cititori, cum ar fi chiar un site de stiri... dar cred ca ala e si mai scump.

| Sky7 a răspuns:

Buna! Daca mai ai nevoie de advertoriale cred ca te pot ajuta. Am mai multe bloguri pe care public la pret economic. Autoritatea blogurilor este medie. Pot sa iti pun si link sau banner pe site. Gasesti aici cateva detalii despre advertoriale seo pe care le public https://creare-optimizare-site.ro/advertoriale-seo/ iar daca vrei sa ma contactezi gasesti datele mele pe pagina Contact.

| Oanamarria a răspuns:

Bună! Păi eu clar am vzut ca fac si cei de la Dacathlon aici reclama, si de la Nike si de la Marelbo, deci mergi cu incredere ca au cele mai bune preturi de pe piata la advertoriale si la bannere. Si trafic au destul de mare daca fac cei de dECATHLON ACOLO
Vezi si tu ce e pe aici...succces!
https://oficialmedia.com/p
romovare-online-advertoriale-la-preturi-fara-concurenta/

| TeodoraAnton explică (pentru Oanamarria):

Multumesc, am verificat ceva si arata bine. Mi-au raspuns imediat si da, au preturi bune pentru advertoriale, pentru publicitate in general. Merci din suflet!

| DavidLuana a răspuns:

Buna! nu mai stiu site-ul dar am vazut odata un titlu sau chair era publicutate:"advertoriale la preturi fara concurenta"... poti da o cautare