| Anabella44012 a întrebat:

Buna ziua,ce acte trebuie să iau că sa mă duc să-mi iau cardul de la UniCredit din sucursala Tulcea Delta,și cum întreb să-și de-a seama care e cardul meu, va rog frumos vreau un răspuns clar

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu cartea de identitate

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Te duci la bancă, spui "am venit să-mi ridic cardul " și prezinți actul de identitate.

Cum adică "cum întrebi să-și dea seama care e cardul tău"? Crezi că banca aia nu are un sistem de organizare a cardurilor pe care le emite?

| Anabella44012 explică (pentru johnnny123):

Adică un buletin sau certificat de naștere, ok

| tibizaza a răspuns:

Cel mai probabil actul de identitate e suficient