| Mariaaaa9876 a întrebat:

Bună ziua, ce părere aveți despre agenția prestige modelmanagement? Am aplicat pentru fetita mea și a fost acceptata însă acum am început sa am dubii (după ce am trimis la ei contractul completat și ma obliga la plata sumei de 60 euro) Știe cineva sa îmi spună despre ei din proprie experienta sau din cunoștințe? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am auzit de agenția asta dar există posibilitatea de a fi niște țepari.

| Violleta2022 a răspuns:

O parerea proasta, fiindca strand fonduri pe spinarea oamenilor naivi, care isi inscriu copii acolo si platesc taxa de inscriere si membership fara ca ei sa ofere nimic acelor copii.

Stai ca astia 60 euro sunt doar taxe de inscriere, dar de acum inainte incep incasairle: pozel de portofoiul, cursurile...toate vor costa sute si mii de euro.