| bogdy20000 a întrebat:

ce parere aveti despre livrarea prin glovo ca job? Ce salariu poti avea si daca se pote lucra de la 16 ani?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Foarte buna pentru studenti...

nu ai salariu bineinteles, castigi in functie de cat lucrezi... poti face 0 lei pe saptamana sau 1000 lei pe saptamana daca stai 10 ore la strada zi de zi...

si nu, nu poti lucra daca esti minor.

| bogdy20000 explică (pentru suntserios):

Nici daca "ma folosesc" cumva de parinti cu actele si chestii de astea? Iar treaba sa o fac doar eu

| suntserios a răspuns (pentru bogdy20000):

Ma indoiesc ca vreo companie asa mare, internationala, va face fraude cu minori