| Mihnea1z2 a întrebat:

Bună ziua, dacă mi-am făcut cont în aplicația PPC. Mai primesc factura și fizic? Eu as vrea sa vina și fizic (cum pot face?)

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

La mine nu a venit factura fizic de doua luni(Electrica) si acum doua zile mi-a venit instiintare de deconectare daca nu platesc saptamana asta. Am platit. Se pare ca nu se mai trimit facturi fizic.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Există asa ceva in Romania?
Lămureste-mă.

| Mihnea1z2 explică (pentru darrio2007):

Este vorba despre aplicația celor de la Enel. Si am mai avut odată cont pe aplicația veche a lor. si mi-a venit factura doar pe aplicație nu și fizic. Si nu știam cu noua aplicație dacă e la fel. Nu găsesc nici-o opțiune de selectare. doar prin mail sau sms

| darrio2007 a răspuns (pentru Mihnea1z2):

La mine nu a venit factura fizic de doua luni(Electrica) si acum doua zile mi-a venit instiintare de deconectare daca nu platesc saptamana asta. Am platit. Se pare ca nu se mai trimit facturi fizic.

| gabicoo a răspuns:

Nu ai o opțiune in setările contului?