| Bogdanjbc a întrebat:

Buna ziua! De platforma NOON stie cineva ceva?

4 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Abia acum am auzit de ea. Despre ce este vorba?

| ReddY25 a răspuns:

Never heard of it

| Valentinaldoilea a răspuns:

Asta? https://www.noonmalle.com/ Am cautat acum.
Vad ca functioneaza in Basarabia.

| Elisabeta35 a răspuns:

Este o platforma online in care trebuie sa faci comenzi de la anumiți comercianți iar dacă soldul nu îți ajunge tu trebuie sa pui diferența dacă pui banii in acea zi PTR a-ți finaliza sarcinile poți sa ii retragi înapoi plus comisioanele dar, dacă nu îți termini sarcinile la timp Riști sa îți blocheze contul și pierzi toți bani, e cu doua tăișuri.

| Bogdanjbc explică (pentru Elisabeta35):

Ai lucrat pe ea? Problema este ca iti cere din ce in ce mai multi bani

| Elisabeta35 a răspuns (pentru Bogdanjbc):

Da așa e știu despre ce este vorba și culmea ca fac totul legal, cu termeni și condiții. Sfatul meu este ca înainte sa între cineva in asta sa se gândească de 10 ori înainte

| Elisabeta35 a răspuns (pentru Bogdanjbc):

Știu ca plata se face in criotomonede(usdt) trebuie sa cumperi usdt sa ceri adresa de portofel unde sa depui banii, e o adevarata aventura. Ai lucrat la ei, sau Numai ai întrebat? Dacă nu ai lucrat sfatul meu este sa nu te bagi in asta iar dacă ai lucrat și ai băgat banii știu ca e nașpa îți tot cer, bă sa îți mărești punctajul căci comerciantul te-a reclamat ba ca ai depășit soldul in timpul sarcinilor