| Ciprian_Bogdan_Arositi_1980 a întrebat:

Eu locuiesc în Iași și as vrea sa știu ce as putea face cu 10mii de euro pentru o mica afacere?

2 răspunsuri:
| Vladalexandru97 a răspuns:

Salut,consider ca odata ce ai pus aceasta intrebare, vrei profit nu educatie anteprenoriala, cu 10 mii in Iasi,avand in vedere chiriile si constul autorizatiilor eventual a unui SRL-D,ai putea incera un mic magazin second-hand,desi pare expriat poate fi chiar profitabil avand in vedere costul hainelor de export,sau ai putea incerca sa cumperi o garsoniera,mai la periferie cei drept, dar care ati poate genera lunar un profit mic dar sigur, ori daca nu, in cel mai rau caz, ruleta sau pariuri sportive laughing

| cosmin27190 a răspuns:

Investeste in ce te pricepi si iti face placere sa faci, degeaba te ocupi de ceva numai de dragul profitului...