| costy2120 a întrebat:

Buna ziua!
ma poate ajuta si pe mine cu un model de plangere la domnul prefect? va multumesc

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Domnule prefect,
Rand liber : subsemnatul x (numele tau complet) domiciliat in orasul x si adresa ta completa doresc sa fac o plangere. SI apoi spui ce plangere vrei sa faci si de ce. Doresc a se lua urmatoarele masuri (spui ce vrei sa faca prefectul )
Jos Intr-o parte scrii data cand redactezi cereaea si in cealalta parte semnatura ta.

| FlowerRoseRose a răspuns:

Cu placere c(: