| BudescuBogdan a întrebat:

Pentru compania mea de transport, ca orice companie, imi trebuie un nume. Vreau sa imi dati niste idei de nume promitatoare. Cele mai bune/buna idee va primi coroana. Rog seriozitate!

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

"Cu noi ajungi in rai". happy Glumesc.
Pentru ca oamenii cand calatoresc au nevoie sa se simta in siguranta mai mult ca oricand, eu as pune un titlu simplu: "Safe"; sau a doua varianta "safe trans" sau "safe transporte". Oricum, ai nevoie de minim 3 nume pentru pentru companie care trebuiesc sa fie obligatoriu doar pe hartie (pe acte), nu si ca emblema.

1 răspuns:
| CumparFerVechi a răspuns:

Paul Walker.
Bonus: Slogan "Cu noi te simti ca-n rai"

| anonimg a răspuns (pentru CumparFerVechi):

"Cu noi ajungi in rai". happy Glumesc.
Pentru ca oamenii cand calatoresc au nevoie sa se simta in siguranta mai mult ca oricand, eu as pune un titlu simplu: "Safe"; sau a doua varianta "safe trans" sau "safe transporte". Oricum, ai nevoie de minim 3 nume pentru pentru companie care trebuiesc sa fie obligatoriu doar pe hartie (pe acte), nu si ca emblema.