| Michael_4238 a întrebat:

Buna ziua, prin acest mesaj doresc sa atrag atentia celor care sunt interesati de sponsorizarea unui club de baschet din Bucuresti.Mentionez ca sponsorizarea poate sa fie si in articole sportive, nu numai financiar.

Daca sunteti interesat va rugam sa lasati un mesaj privat sau sa ne trimiteti un e-mail pe adresa css5bucuresti@gmail.com

Va asteptam ofertele dumneavoastra, cu stima Clubul Sportiv Scolar nr.5

www.css5.at.ua

1 răspuns:
| mihaibrasov a răspuns:

N-as investi in voi nici daca as fi miliardar in euro.