| RickAstley69 a întrebat:

Bună ziua, puteți să îmi spuneți ce afaceri ar merge bine in 2022 fără nici o legătură de online?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Rick Astley te ai lasat de muzică? Asa frumos cîntă originalul Rick Astley. Deci muzica asta este afacerea de care trebuie sa te apuci.

4 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Așa mari afaceriști și analiști de afaceri crezi tu că își pierd timpul pe aici? 99% din oameni nu au idee ce afaceri merg la momentul în care se află, de viitor nici atât. Iar din acel 1%, câți crezi tu că sunt dispuși să le zică altora cum să facă bani grei?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru funda

| Sktrkdk a răspuns:

Imparti pliante pe strada cu nudurile tale si vezi care vrea sa dea bani pe ele

| LoveSleep a răspuns:

Niciuna nu merge bine in 2021 fara legaturi in online.