| newaccountbye a întrebat:

Buna ziua! Știți Dvs vreo metoda de a face bani online? Vreau sa nu mai fiu nevoită sa le cer mereu părinților pentru ca știu ca ei muncesc din greu! Va rog, ajutați-ma dacă știți!

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Metode sunt, intrebarea e ce stii sa faci?

| newaccountbye explică (pentru suntserios):

Pai știu sa fac mai multe chestii, dar nu știu ce pot face

| suntserios a răspuns (pentru newaccountbye):

Design, programare, seo, experienta la scris articole?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, știu multe metode, dar nu de - a face - bani, că banii nu se fac, ci se obțin muncind ceva, producție, comerț. servicii. Ttu știi să muncești ceva, și apoi să lferi online apoi munca ta? d

| dullcat a răspuns:

Buna. Cauta joburi online pentru adolescenti pe google si vei primi idei. Zici ca stii sa faci multe dar nu ai descris nimic. De exemplu, te pricepi la grafica, facut site-uri si din astea?

| Freya1 a răspuns:

Chestia cu banii pe internet e vrajeala. Daca nu lucrezi pentru o companie cu, care sa și interacționezi și sa ai o specializare în it e pe degeaba.

Poti sa încerci sondaje.Dar nu cred ca te ajuta 25 de lei în câteva luni.Sau sa vinzi produse cum tot zic astea.Idee ce părerea mea e pentru persoanele ce se plictisesc și vor sa socializeze ca prea mulți bani nu faci.
Mai rămân prostiile pe care cred ca le ști și tu, dar daca ești copil serios nu cred ca e cazul.

| newaccountbye explică (pentru Freya1):

Mulțumesc pentru sfaturi! Aveți dreptate. Nu, nici nu ma gândesc la asemenea metode de a produce bani.

| johnnny123 a răspuns:

"Metode de a face bani online", știu.

"Metode de a face bani online fără să știi să faci nimic" nu știu.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Căt bine scrii și vorbești limba engleză?

| MadalinMP a răspuns:

Buna. Cum au spus si altii trebuie să inveti unele abilitati. Nu te gandi ca a face bani online este ceva usor. Metode sunt multe: marketing afiliat, cpa marketing, blogging, YouTube si lista continua. Pentru fiecare dintre acestea trebuie să înveți ceva abilitati. Sper ca ți-am fost de folos. Poți urmari și canalul de YouTube MP-Educativ pentru a învața diferite abilitați ☺️?