| danidddddddddd a întrebat:

Buna ziua, vreau sa imi deschid un website de ecommerce si as avea nevoie de o persoana care sa ma ajute sa aleg nisa produselor si sa imi fac un plan de marketing, eventual daca se poate cineva cunoscator care lucreaza in vanzari

Răspuns Câştigător
| Xena20 a răspuns:

Unde a scrie că vrea un angajat, poate vrea un partener de afacere sau un colaborator independent. Și să știi că nu e chiar așa, sunt si oameni de vânzări care se mulțumesc să rămână angajați.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

O persoana pe care o doresti isi deschide singur un magazin ecommerce, nu va lucra ca angajat pentru altcieva.

| Xena20 a răspuns (pentru Bula):

Unde a scrie că vrea un angajat, poate vrea un partener de afacere sau un colaborator independent. Și să știi că nu e chiar așa, sunt si oameni de vânzări care se mulțumesc să rămână angajați.

| ALEXICAmarketing a răspuns:

Cunosc eu pe cineva.Dar depinde ce suma vrei sa investești.

| danidddddddddd explică (pentru ALEXICAmarketing):

M-ar interesa prima oara sa discut cu acea persoana daca poti sa imi lasi un nr de tel sau o adresa de gmail, sau cum sa pot sa iau legatura cu acea persoana ar fi perfect

| ALEXICAmarketing a răspuns (pentru danidddddddddd):

Lasă un nr de telefon pe mail:corect99@gmail.com