| George8686 a întrebat:

Vreau sa stiu daca se pot face bani pe internet. Cu ptc-urile (paid to click) m-am lamurit. Google adsense trebuie sa ai domeniul tau si trebuie sa ai tafic la greu ceea ce fara un s. e. o adecvat nu rezolvi nimic. Deci, se pot face bani cu investitie minima? Si daca da as dori niste exemple

4 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

In legatura cu Google Adsense, trebuie` sa stii sa-ti promivezi site-ul, si sa ai un site cu o nisa care macar cat de cat se cauta, nu un blog pe care scrii ce-ai mancat la pranz.

Si doar nu vrei sa castigi bani pe flori de mar.
Fiecare ban se castiga muncind, asa ca daca vrei sa faci bani pe internet, apuca-te sa faci site-uri interesante pe care sa pui adsense, sau invata cateva limbaje de programare si lucreaza ca freelancer.

| ConductaCuBani a răspuns:

Buna George! Da, se fac bani pe Internet, multi bani. Sunt foarte multe Informatii care spun Modele de a face bani pe Internet. Ideea este ca dupa ce ai aflat de o astfel de treaba, sa si Actionezi. Daca tot vei cauta mereu, fara sa si faci pasul, atunci vei face parte din acele persoane care cauta mereu metode de a face bani pe net si ...tot cauta, fara sa concretizeze nimic. Eu cunosc cateva metode de a face bani pe internet, dar una este deosebita. Sunt cateva lucruri de spus, iar daca doresti sa stii ce trebuie sa faci, da-mi un mesaj la : tudor_affair@yahoo.com. Investitia este de 40 euro pe an, dar sunt cateva lucruri necesare de stiut. Contacteaza-ma si te voi ajuta! Tudor

| puiu1970 a răspuns:

Am pentru tine doua programe foarte eficiente, de pe urma carora poti face sute de $ saptamanal !

http://bani.rosites.net/index.php?rid=puiu
http://www.thefortune.info/index.php?ref=puiu

Eu iti doresc succes si te astept ca si tu sa faci Bani Adevarati pe Internet!
Succes!
Pompiliu Stoica

| Mihai_Liviu_1989 a răspuns:

Aici ai un site PTC (paid to click) care te plateste in RON ca sa vizitezi reclame. http://www.smart-click.ro/inv-xytte4OoKKiu