| tuGatita a întrebat:

Vreau sa trimit un colet in Grecia si majoritatea firmelor unde am sunat nu trimit acolo. imi puteti spune un serviciu de curierat ceva? Rutier.

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Incearca prin Atlassib, Lilian Express, International Express, astea trimit in Grecia. Daca autorul nu trece prin zona unde e persoana respectiva, ea trebuie sa se duca unde are cel mai apropiata agentie a acestor 3 sau un punct de oprire pentru a intra in posesia coletului.

De exemplu la mine, nu trec autocarele de la agentiile mentionate mai sus, ca sa ridic un pachet trimis din Romania, ori merg eu ori prieteni care au drum spre Salonic si-mi ridica pachetul de la agentie.
Prin Posta Romana nu se renteaza absolut deloc, parintii mei s-au interesat de curand si prin Lilian Express mi l-au trimis.