| Vicki234 a întrebat:

Bunna.ma numesc dia si locuiesc in orasul timisoara.am 12 ani si inaltimea mea este de 1.55...credeti ca inaltimea mea la varsta pe care o am este potrivita?happy

6 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Da, e foarte ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Dia! Eu am 16 ani si am 1:70.si pe mine ma ingrijoreaza inaltimea mea.ptr ca as mai vrea sa cresc.dar asta este... daca asa este natura noastra, va trebui sa ne acceptam asa cum suntem, pentru ca, daca ne'am putea schimba corpurile ar fi mai usor, nu? Dar cum nu putem, vom trai toata viata in acelasi corp, si oricum suntem, scunzi...inalti.suntem ok dupa parerea mea happy Oamnenii sunt diferiti, si asta e foarte ok! Succes! happy

| ELLSSA a răspuns:

Este perfecta, draga dia!

| Optimus7 a răspuns:

Eu cred ca este bine.

| K9pInKuTzZaThA a răspuns:

Am aceeasi varsta si aceeasi inaltime.Bine inteles ca e normala inaltimea tawinkingwinking stai linistita funda?

| bee_2378 a răspuns:

laughing
eu am 15 ani si am 1, 80. ce zici crezi ca e bine?
normal ca e bine
gandeste-te,e un avantaj in fata celorlalte fete, normal daca te si ingrijesti gen sa nu stai cocosata dupa prietenele tale mai scunde sa ai grija cum arati si etc pentru ca fiind putin mai altfel decat restul vei atrage priviri si atunci trebuie sa fi cat de cat...happy
+ca ai unele avantaje in fata celor scunde. poti ajunge mai bine la inaltimi, poti sa practici modelling si etc
-eu spun ca este un mare avantaj si niciodata sa nu te desconsireri dar nici sa nu fi inganfata.
esti bine asa cum esti si poate vei mai creste...bft
:*